TOPlist

NOVINKY

Boj o ligu začal

FCS : SFC 1-1
Na první zápas podzimu vyjeli 3 busy,ale nebyly plné.Jelo asi 100 fanoušků.Cesta probíhala v klidu,samozdřejmě s alkoholem.V Hrádku nad Moravou si nás převzali pod kontrolu policisté,kteří nás doprovodili až na stadion.Na tomto utkání se fanoušci vyřádili hlavně na Šultésovi,který klub zradil.Byly udělány 2 chorea.Na prvním byl nápis CHLASTAT HRÁT BEDNY A PLAKAT. TY BYS MĚL RADŠI NA KONCOVCE MAKAT.Druhý transparent byl stvářet výtvarně.Byl na něm garfield,vytahoval z krabice,na které byl nápis NEŽÁDOUCÍ opavský dres s číslem 9 a nápisem místo ŠULTÉS ŠULINTÉS.Na začatek bylo ještě připraveno 120 konfet.
                  A teď k zápasu.Slovácko mělo jasnou převahu,už v 5.minutě šel sám na brankářa Chmelíček,ale nedal.V 27.minutě se ale nemýlil a bylo to 1:0.Opava za první poločas nastřelila pouze břevno.V druhé půli Slovácko mohlo dát na 2 : 0 a pojistit si 3 body.To by ovšem Kerbr musel v 80.minutě trefit prázdnou branku.Opava vyrovnala až v nastavení v 94 minutě.
                  Při cestě do busu zaútočili opavští fans včetně polských WKS,ale policisté tomu zabránili.

Branky: 27. Chmelíček - 90. Halaška

Rozhodčí: Kocourek - Slavík, Tacina.

ŽK: 37. Barteska - 25. Matůš, 41. Chmelíček, 86. Formánek.

Diváci: 2758.

Opava: Novák - Kiša, Mezlík, Cigánek, Víšek - Partyš, Barteska, Wirth (73. Horka), Jelínek (68. Půda) - Šultes (90. Neubert), Halaška.

Slovácko: Filipko - Nemčický (80. Reinberk), Ineman, Šimáček, Formánek - Gonda, Berger, Randa, Kubáň (46. Stýskala) - Chmelíček (54. Kerbr), Matůš.