Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

TOPlist

NOVINKY

Slovácko vyhrálo 4:0 ve Vyškově

Na tento výjezd jely 2 autobusy = 85 lidí,ale taky hodně aut.Na stadioně se sešlo asi 150 fans Slovácka.Fandilo se od první minuty hodně dobře.Poprve byl použitý chorál Ooo o o o o Ooo o.
V druhém poločase fandění nebylo tak dobré jako v prvním,nakonci zápasu byla odpálená dýmovnica ( mega smrděla :-D ).
           Slovácko hrálo proti papírově slabšímu soupeřovi a bylo to poznat.První branka padla v 11.minutě.Po rohovém kopu Šimáčkovu střelu brankář chytil,ale na Formánka už nestačil 1:0.Slovácko bylo lepší,zahodilo hodně šancí,Gonda šel sám na brankářa,chtěl ho přehodit,ale nepovedlo se muto.Podobnou šanci měl i Matůš.Do druhého poločasu udělal Jurkemik změny a to se projevilo.Psohlavec vystřídal Matůša a dal v 53 a 57.minutě branky.Obě dvě padly po pěkné akci.Na 4:0 zvyšoval střídající Kerbr,který utekl po pravé straně a nekompromisně zavěsil.
            Na konci zápasu,jak sme odcházeli do busů došlo asi 15 -20 fans Vyškova(možná tam  byly i brňáci)a chtěli se pobit. Slovácky fanda dal jednomu ranu a pak ho kopl do břicha a jemu zapadl jazyk.Konec fightu.Příjela rychlá a odvezla ho.Na spáteční cestě v autobusu trasa 1 někteří fanoušci  nadávali  řidiči,měli trochu v krvi.Jinak pěkný zápas i fans,doufám,že to tak bude pořád.

Slovácko: Filipko - Němčický, Šimáček, Ineman, Formánek - Kubáň, Berger, Randa, Gonda (76. Stýskala) - Chmelíček (71. Kerbr), Matůš (46. Psohlavec).

Autor : AdamFCS