F * C * S

ODKAZY

Statistika

TOPlist

Internetový vyhledávač AHNE katalog

Cesky vyhledavac CENT.CZ

Alfa Elchron

Citysearch.cz

LINKOVNÍK - Katalog webových stránek

Výměna ikonek ZDARMA

Linkovník

Jigsaw puzzle game for Windows

fc slovácko

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

TOPlist

NOVINKY

Zápasy 2.ligy na sezonu 2008/2009

Rozpis zápasů
1. kolo - 2. srpna:
 
Hradec Králové - Karviná
Opava - Slovácko
Ústí nad Labem - Bohemians 1905
Jihlava - Fulnek
Dukla Praha - Sparta Praha B
HFK Olomouc - Vítkovice
Třinec - Čáslav
SIAD Most - Sokolov
 

2. kolo - 9. srpna:
 
Čáslav - Dukla Praha
Sokolov - Třinec
Vítkovice - Jihlava
Sparta Praha B - SIAD Most
Bohemians 1905 - Opava
Fulnek - Hradec Králové
Karviná - HFK Olomouc
Slovácko - Ústí nad Labem
 
3. kolo - 16. srpna:
 
Opava - Hradec Králové
Ústí nad Labem - Karviná
Jihlava - Slovácko
Dukla Praha - Bohemians 1905
HFK Olomouc - Sparta Praha B
Třinec - Fulnek
SIAD Most - Vítkovice
Čáslav - Sokolov
 
4. kolo - 23. srpna:
 
Hradec Králové - Ústí nad Labem
Opava - Jihlava
Vítkovice - Čáslav
Sparta Praha B - Třinec
Bohemians 1905 - Sokolov
Fulnek - Dukla Praha
Karviná - SIAD Most
Slovácko - HFK Olomouc
 
5. kolo - 30. srpna:
 
Ústí nad Labem - Opava
Jihlava - Hradec Králové
Dukla Praha - Slovácko
HFK Olomouc - Bohemians 1905
Třinec - Karviná
SIAD Most - Fulnek
Čáslav - Sparta Praha B
Sokolov - Vítkovice
 
6. kolo - 6. září:
 
Hradec Králové - Dukla Praha
Opava - Třinec
Ústí nad Labem - Jihlava
Sparta Praha B - Vítkovice
Bohemians 1905 - SIAD Most
Fulnek - HFK Olomouc
Karviná - Sokolov
Slovácko - Čáslav
 
7. kolo - 13. září:
 
Jihlava - Karviná
Dukla Praha - Ústí nad Labem
HFK Olomouc - Opava
Třinec - Slovácko
SIAD Most - Hradec Králové
Čáslav - Fulnek
Sokolov - Sparta Praha B
Vítkovice - Bohemians 1905
 
8. kolo - 20. září:
 
Hradec Králové - Třinec
Opava - SIAD Most
Ústí nad Labem - HFK Olomouc
Jihlava - Dukla Praha
Bohemians 1905 - Sparta Praha B
Fulnek - Sokolov
Karviná - Čáslav
Slovácko - Vítkovice
 
9. kolo - 27. září:
 
Dukla Praha - Opava
HFK Olomouc - Hradec Králové
Třinec - Jihlava
SIAD Most - Slovácko
Čáslav - Bohemians 1905
Sokolov - Ústí nad Labem
Vítkovice - Fulnek
Sparta Praha B - Karviná

 
10. kolo - 4. října:
 
Hradec Králové - Sokolov
Opava - Čáslav
Ústí nad Labem - Třinec
Jihlava - SIAD Most
Dukla Praha - HFK Olomouc
Fulnek - Bohemians 1905
Karviná - Vítkovice
Slovácko - Sparta Praha B

 
11. kolo - 11. října:
 
HFK Olomouc - Jihlava
Třinec - Dukla Praha
SIAD Most - Ústí nad Labem
Čáslav - Hradec Králové
Sokolov - Slovácko
Vítkovice - Opava
Sparta Praha B - Fulnek
Bohemians 1905 - Karviná
 
12. kolo - 18. října:
 
Hradec Králové - Vítkovice
Opava - Sokolov
Ústí nad Labem - Sparta Praha B
Jihlava - Čáslav
Dukla Praha - SIAD Most
HFK Olomouc - Třinec
Karviná - Fulnek
Slovácko - Bohemians 1905

 
13. kolo - 25. října:
 
SIAD Most - Třinec
Čáslav - HFK Olomouc
Sokolov - Dukla Praha
Vítkovice - Ústí nad Labem
Sparta Praha B - Hradec Králové
Bohemians 1905 - Jihlava
Fulnek - Opava
Karviná - Slovácko
 
14. kolo - 1. listopadu:
 
Hradec Králové - Bohemians 1905
Opava - Sparta Praha B
Ústí nad Labem - Čáslav
Jihlava - Sokolov
Dukla Praha - Karviná
HFK Olomouc - SIAD Most
Třinec - Vítkovice
Slovácko - Fulnek
 
15. kolo - 8. listopadu:
 
Čáslav - SIAD Most
Sokolov - HFK Olomouc
Vítkovice - Dukla Praha
Sparta Praha B - Jihlava
Bohemians 1905 - Třinec
Fulnek - Ústí nad Labem
Karviná - Opava
Slovácko - Hradec Králové
 
16. kolo - 15. listopadu:
 
Dukla Praha - Čáslav
Třinec - Sokolov
Jihlava - Vítkovice
SIAD Most - Sparta Praha B
Opava - Bohemians 1905
Hradec Králové - Fulnek
HFK Olomouc - Karviná
Ústí nad Labem - Slovácko
 
17. kolo - 7. března:
 
Hradec Králové - Opava
Karviná - Ústí nad Labem
Slovácko - Jihlava
Bohemians 1905 - Dukla Praha
Sparta Praha B - HFK Olomouc
Fulnek - Třinec
Vítkovice - SIAD Most
Sokolov - Čáslav
 
18. kolo - 14. března:
 
Ústí nad Labem - Hradec Králové
Jihlava - Opava
Čáslav - Vítkovice
Třinec - Sparta Praha B
Sokolov - Bohemians 1905
Dukla Praha - Fulnek
SIAD Most - Karviná
HFK Olomouc - Slovácko
 
19. kolo - 21. března:
 
Opava - Ústí nad Labem
Hradec Králové - Jihlava
Slovácko - Dukla Praha
Bohemians 1905 - HFK Olomouc
Karviná - Třinec
Fulnek - SIAD Most
Sparta Praha B - Čáslav
Vítkovice - Sokolov

20. kolo - 28. března:
 
Dukla Praha - Hradec Králové
Třinec - Opava
Jihlava - Ústí nad Labem
Vítkovice - Sparta Praha B
SIAD Most - Bohemians 1905
HFK Olomouc - Fulnek
Sokolov - Karviná
Čáslav - Slovácko
 
21. kolo - 4. dubna:
 
Karviná - Jihlava
Ústí nad Labem - Dukla Praha
Opava - HFK Olomouc
Slovácko - Třinec
Hradec Králové - SIAD Most
Fulnek - Čáslav
Sparta Praha B - Sokolov
Bohemians 1905 - Vítkovice
 
22. kolo - 11. dubna:
 
Třinec - Hradec Králové
SIAD Most - Opava
HFK Olomouc - Ústí nad Labem
Dukla Praha - Jihlava
Sparta Praha B - Bohemians 1905
Sokolov - Fulnek
Čáslav - Karviná
Vítkovice - Slovácko
 
23. kolo - 18. dubna:
 
Opava - Dukla Praha
Hradec Králové - HFK Olomouc
Jihlava - Třinec
Slovácko - SIAD Most
Bohemians 1905 - Čáslav
Ústí nad Labem - Sokolov
Fulnek - Vítkovice
Karviná - Sparta Praha B
 
24. kolo - 25. dubna:
 
Sokolov - Hradec Králové
Čáslav - Opava
Třinec - Ústí nad Labem
SIAD Most - Jihlava
HFK Olomouc - Dukla Praha
Bohemians 1905 - Fulnek
Vítkovice - Karviná
Sparta Praha B - Slovácko
 
25. kolo - 2. května:
 
Jihlava - HFK Olomouc
Dukla Praha - Třinec
Ústí nad Labem - SIAD Most
Hradec Králové - Čáslav
Slovácko - Sokolov
Opava - Vítkovice
Fulnek - Sparta Praha B
Karviná - Bohemians 1905
 
26. kolo - 9. května:
 
Vítkovice - Hradec Králové
Sokolov - Opava
Sparta Praha B - Ústí nad Labem
Čáslav - Jihlava
SIAD Most - Dukla Praha
Třinec - HFK Olomouc
Fulnek - Karviná
Bohemians 1905 - Slovácko
 
27. kolo - 16. května:
 
Třinec - SIAD Most
HFK Olomouc - Čáslav
Dukla Praha - Sokolov
Ústí nad Labem - Vítkovice
Hradec Králové - Sparta Praha B
Jihlava - Bohemians 1905
Opava - Fulnek
Slovácko - Karviná
 
28. kolo - 23. května:
 
Bohemians 1905 - Hradec Králové
Sparta Praha B - Opava
Čáslav - Ústí nad Labem
Sokolov - Jihlava
Karviná - Dukla Praha
SIAD Most - HFK Olomouc
Vítkovice - Třinec
Fulnek - Slovácko
 
29. kolo - 30. května:
 
SIAD Most - Čáslav
HFK Olomouc - Sokolov
Dukla Praha - Vítkovice
Jihlava - Sparta Praha B
Třinec - Bohemians 1905
Ústí nad Labem - Fulnek
Opava - Karviná
Hradec Králové - Slovácko
 
30. kolo - 6. června:
 
Karviná - Hradec Králové
Slovácko - Opava
Bohemians 1905 - Ústí nad Labem
Fulnek - Jihlava
Sparta Praha B - Dukla Praha
Vítkovice - HFK Olomouc
Čáslav - Třinec
Sokolov - SIAD Most
 
 
 
ZDROJ : efotbal
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.