F * C * S

ODKAZY

Statistika

TOPlist

Internetový vyhledávač AHNE katalog

Cesky vyhledavac CENT.CZ

Alfa Elchron

Citysearch.cz

LINKOVNÍK - Katalog webových stránek

Výměna ikonek ZDARMA

Linkovník

Jigsaw puzzle game for Windows

fc slovácko

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

TOPlist

NOVINKY

Další posilou Richard Hrotek

Další posilou Slovácka se stal Richard Hrotek. 34letý Hrotek, přichází na Slovácko z Jablonce, kde mu skončila smlouva. Zkušený stoper má za sebou několik sezon v nejvyšší soutěži, kde odehrál 120 mistrovských zápasů, ve kterých zaznamenal 11 branek.

„Je to zkušený stoper, který má zkušenosti z nejvyšší soutěže. Jsem přesvědčen, že nám pomůže zlepšit obrannou činnost a předá své zkušenosti mladším hráčům," řekl k příchodu obránce Hrotka sportovní ředitel klubu, Petr Pojezný.

„ Měl jsem dvě možnosti. Buď zůstanu v Jablonci, nebo se vrátím domů. Když přišla nabídka Slovácka, tak jsem se rozhodl vrátit se na Slovácko," řekl ke svému příchodu bývalý hráč Ratíškovic.

Slovácko tak získalo již třetí letní posilu po příchodu záložníka Tomáše Randy a útočníka Martina Psohlavce, přichází na Slovácko další zkušený hráč, tentokrát do obrany. Z hostování se navíc vrátil rovněž obránce Lukáš Kubáň.

„Nejedná se o konečné číslo. Chceme do klubu přivést i další hráče. Věřím, že se jednání dotáhnou do konce týdne," řekl k posilování kádru Petr Pojezný.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.